Köymenler Yapı İnşaat İzmir
Paksiding İzmir
 
Tel-Fax: 0232 374 0 724

Köymenler Yapı olarak bünyemizdeki uzman kadromuzla her tür çatı yapımı ve çatı ısı yalıtımı uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz
- Çatı Aktarımı
- Çatı Isı Yalıtımı
- Gizli Dere İzolasyonu
- Açık Dere Değişimi
- Çatı Altı Cam Yünü Serimi

Çatı Yalıtımı; Konutlarda toplam ısı kaybının %25'nin yasandıgı çatılarda ısı yalıtımı uygulamaları, çatının özellikleri, kullanım amacı gibi faktörlere baglıdır. Çatılar özellik bakımından; 'Soguk ve Sıcak Çatılar' olmak üzere iki grupta incelenir. Çatı yı teskil eden tabakalar arasında havalandırılabilen hava boslugu bulunan çatılara Soğuk Çatılar denir.

Meyilli çatılar genellikle bu cinstendir. Eger çatıyı meydana getiren tabakalar arasında hava boslukları bulunmazsa, yani tabakalar birbiri üzerine teskil edilmisse, bu tip çatılara Sıcak Çatılar denir. Genellikle düz teras çatılar bu tipe iyi bir örnektir. Her ne kadar uluslararası literatürde çatılar genel olarak soguk ve sıcak diye tanımlanırsa da ülkemizde bu sekilde bir tanımlama yaygın degildir. Bizde daha ziyade oturtma veya teras çatılar diye adlandırılır.

paksiding izmir
 

Köymenler İnşaat İzmir
paksiding mantolama çatı
Firmamız köymenler şirketler grubu altında 10 sene ye yakın Paksidingde hizmet üretmekte piyasada kendini kanıtlama yönünde büyük başarılara imza atmaktadır. Firmamız sadece İzmir değil Türkiyenin Değişik illerinde aldığı ihalelerle ve siparişlerle üretim yapmıştır. Hatta karadenizde bile otel ve bina apartman villa iş akidleriyle göz doldurmuş kendini sektörde hissetdirmiş ve elde ettiği deneyimi müşteri ve sektör ortaklarıyla paylaşarak sektörün dahada güçlenmesine katkı sağlamıştır.