Köymenler Yapı İnşaat İzmir
Paksiding İzmir
 
Tel-Fax: 0232 374 0 724

Hakkımızda : Firmamız köymenler şirketler grubu altında 10 sene ye yakın Paksidingde hizmet üretmekte piyasada kendini kanıtlama yönünde büyük başarılara imza atmaktadır. Firmamız sadece İzmir değil Türkiyenin Değişik illerinde aldığı ihalelerle ve siparişlerle üretim yapmıştır. Hatta karadenizde bile otel ve bina apartman villa iş akidleriyle göz doldurmuş kendini sektörde hissetdirmiş ve elde ettiği deneyimi müşteri ve sektör ortaklarıyla paylaşarak sektörün dahada güçlenmesine katkı sağlamıştır.

MİSYONUMUZ : Kaynakları en verimli şekilde kullanarak müşteri ihtiyaçlarını görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, ekip çalışmalarına odaklı sorumluluklarını yerine getiren birçok konuda öncü insanların barınmasında en önemliyer tutan mekanını yaşadığı yeri en iyi şekilde imar ve tadil ve dekore etmekte ve kaplamak yalıtmak şehir estetiğine katkıda bulunarak şehrimizin varaoş görüntüsünden sıyrılarak daha görsel bir hale gelmesini sağlamak değerli uzman usta ve eleman yetiştirmekte geleceği sizlerle karşılamak için bir adım önde olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ: Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; Yaptığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri, iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren; pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir "İŞCİLİKTE HİZMETTE MARKA" olmak.

paksiding izmir
 

Köymenler İnşaat İzmir
paksiding mantolama çatı
Firmamız köymenler şirketler grubu altında 10 sene ye yakın Paksidingde hizmet üretmekte piyasada kendini kanıtlama yönünde büyük başarılara imza atmaktadır. Firmamız sadece İzmir değil Türkiyenin Değişik illerinde aldığı ihalelerle ve siparişlerle üretim yapmıştır. Hatta karadenizde bile otel ve bina apartman villa iş akidleriyle göz doldurmuş kendini sektörde hissetdirmiş ve elde ettiği deneyimi müşteri ve sektör ortaklarıyla paylaşarak sektörün dahada güçlenmesine katkı sağlamıştır.